Gerald Nolte, is de nieuwe Chief Technology Office (CTO) bij Hytera Mobilfunk. De 51-jarige is verantwoordelijk voor de onderzoeks- en ontwikkelingsafdeling in Bad Münder en Flensburg.
Gerald Nolte maakte deel uit van de Hytera Mobilfunk-softwareontwikkeling team sinds het begin van 2017, die hij leidde tot zijn benoeming tot de topmanagement van het bedrijf. De 51-jarige brengt meer dan 20 jaar ervaring in softwareontwikkeling, project- en kwaliteitsbeheer mee.
Gerald Nolte ziet de specifieke uitdaging van mission-critical push-to-talk oplossingen over breedband draadloze netwerken vooral op het gebied van hoge beschikbaarheid en IT-beveiliging. “Vanwege de focus van de huidige TETRA-productversies op openbare veiligheidsnetwerken, hebben we moderne en veilige oplossingen nodig die onmisbaar zijn bij gebruik in breedband netwerken “, is de overtuiging van de nieuwe CTO.